ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин розпочинаються "Веселі канікули"

Протягом шкільних канікул на дітей щодня чекатимуть нові цікаві акції та майстер-класи, які для них підготували організатори
Depo.
19 жовтня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

З 19 жовтня в усіх львівських школах розпочинаються осінні канікули. Відтак, щоб час канікул та відпочинку для діток з багатодітних та малозабезпечених родин минув цікаво та весело, соціальна кампанія "Добрі справи" спільно з культурними та розважальними закладами міста організовує для них комплекс культурно-пізнавальних та розважальних заходів в рамках проекту "Веселі канікули". Протягом шкільних канікул на діток з цих родин щодня чекатимуть нові цікаві акції та майстер-класи, які для них підготували організатори.

Відтак, вже сьогодні група дітей з багатодітних та малозабезпечених родин матимуть перші розважальні атракції.

"Ця єдність у роботі зовсім відмінних між собою людей, їхнє бажання допомогти та зробити добру справу для того, хто потребує підтримки, ще раз переконують у тому, що разом ми можемо змінювати світ. А дитячі усмішки та їхні незабутні враження від яскравих заходів, учасниками яких вони стали, дарують усім нам певність того, що справа ця не даремна. Щиро сподіваємось, що підготовані нами заходи будуть діткам до смаку та принесуть їм радісні миті і задоволення від того, що відбуватиметься”, - повідомляє Єлизавета Майорова, спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Нагадаємо, що в рамках соціальної кампанії "Добрі справи" діти з багатодітних та малозабезпечених родин під час канікул продовжують безкоштовно відвідувати міські театри та дитячі розважальні центри, а саме: Розважальний центр "Моторна бджілка", Розважальний центр "Дитяча планета", Перший український театр для дітей та юнацтва, Львівський театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки".

Більше новин про дітей на Львівщині читайте на Depo.Львів.