ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова

Впродовж трьох місяців тривав конкурс на оформлення громадського транспорту міста
Depo.
19 серпня 2015 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на ZAХID.NET.

До участі у ньому на платній основі запросили дизайн-студії Львова. Термін подачі заявок та ідей закінчився 15 серпня. Саме зараз чиновники показали напрацювання дизайнерів.

Спочатку конкурс ідей на оформлення громадського транспорту міста оголосили серед усіх охочих на безкоштовних засадах. Однак тоді у ньому взяло участьвсього двоє людей, які презентували по кілька ідей оформлення транспорту. Жоден із цих варіантів не задовольнив конкурсну комісію. Конкурс вирішили продовжити ще на місяць та запросити до участі у ньому професійних дизайнерів.

Як розповів львівський блогер та архітектор, працівник департаменту розвитку ЛМР Олександр Шутюк, долучитись до конкурсу запросили близько десятка дизайн-студій, однак у кінцевому результати брати участь у конкурсі погодились всього п'ять студій.

За участь у конкурсі дизайнерам заплатять по кілька тисяч гривень. Точної суми чиновник не знає. Як зазначив Олександр Шутюк для дизайнерів - це копійки. На оформлення громадського транспорту зайвих коштів із бюджету не витрачатимуть. Транспорт перефарбовуватимуть поступово під час різних ремонтних робіт.


"Коли місто замовлятиме якісь автобуси чи тролейбуси, то проситиме виробників пофарбувати транспорт у такі-то кольори. Виробникам же ж байдуже. Старі трамваї і тролейбуси перемальовуватимемо після капремонту", - сказав Олександр Шутюк.

Доки чиновники вирішуватимуть, які з запропонованих варіантів оформлення транспорту кращі, Олександр Шутюк припідняв завісу конкурсу та опублікував у своєму блозі дизайнерські ідеї брендування громадського транспорту Львова.

Чиновник також запропонував читачам голосувати за кращий варіант і додав, що голосування стане дорадчим голосом в прийнятті рішення конкурсною комісією.

Ідея №1

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 1

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 2

Ідея №2
Автор другої ідеї вирішив взяти за основу синьо-жовту палітру, бо вона присутня в офіційному гербі міста. Крім того, синьо-жовтими кольорами були розмальовані старі трамваї Львова. Як йдеться в поясненні до пропозиції, діагональ - найпростіший,а тому найсильніший символ динаміки. Забрендований транспорт буде добре впізнаваним на вулиці.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 3
У третій пропозиції автор пропонує поєднати оранжевий, зелений, білий та коричневий кольори прямими горизонтальними лініями.

Ідея №3

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 4

Ідея №4

Автор четвертої ідеї також пропонує поєднати зелений, помаранчевий та білий. За задумом автора, контрастні помаранчевий та зелений поєднуватимуться у вигляді стрілок. Автор також пропонує пофарбувати передні двері у зелений колір, аби легко було орієнтуватись, куди йти, щоб купити квиток. Решта дверей має бути оранжевого кольору.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 5

Ідея №5

Автори п'ятої концепції пропонують поєднати теплу кольорову гаму у вигляді складного візерунку. На думку авторів, це допоможе зробити громадський транспорт сучасним та близьким до атмосфери старого Львова.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 6

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 7

Ідея №6
Автор шостої ідеї пропонує поєднати білий, жовтий та коричневий кольори.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 8

Ідея №7
Автор сьомої ідеї пропонує поєднати білий, коричневий та жовтий кольори, як в шостій пропозиції, однак з трохи іншим розміщенням кольорів.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 9

Ідея №8
У восьмій пропозиції поєднуються яскраво-зелений та білий кольори.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 10

Ідея №9
Дев'ята пропозиція доволі схожа на сьому, однак до кольорової гами додається ще й жовтий колір.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 11

Ідея №10

Десята пропозиція також поєднує зелений, жовтий та білий кольори, однак у трохи видозміненій комбінації.

Дизайнери показали ідеї оформлення громадського транспорту Львова - фото 12

Проголосувати за найкращу ідею в блозі Олександра Шутюка.

Більше новин про покращення Львова читайте на Depo.Львів