UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дива бувають: Поліцейські випадково знайшли вкрадений рік тому у Костополі мопед (ФОТО)

Костопільські поліцейські виявили мопед, викрадений майже рік тому

Дива бувають: Поліцейські випадково знай…

Під час патрулювання району 19 травня на автодорозі між селами Іваничі та Базальтове поліцейські сектору реагування патрульної поліції помітили мопед, водій якого їхав без мотошолому. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ НП у Рівненській області.

Під час зупинки будь-яких документів на транспортний засіб 35-річний житель села Базальтове не надав. Не мав він при собі і посвідчення на право керування транспортним засобом. Крім того, номерні знаки на двоколісному були відсутні.

Крім того, за результатами перевірки з’ясувалося, що мопед знаходиться у розшуку із 2019 року. Ще третього липня до поліції надійшло повідомлення, що у місті Костопіль невідома особа незаконно заволоділа мопедом 60-річного місцевого жителя. Чоловік припаркував його біля супермаркету, а ключі необачно залишив у замку запалювання.

За цим фактом слідчі Костопільського відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження поліцейські встановили, що до злочину причетний 36-річний житель костопільчанин. Чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, скористався залишеним без нагляду мопедом та викрав його. У подальшому продав невідомій особі. Слідчі зібрали достатньо доказів для повідомлення зловмиснику про підозру, а кримінальне провадження із обвинувальним актом 30 вересня 2019 року скерували до суду. Відповідно до вироку підсудного зобов’язали відшкодувати власникові вартість транспортного засобу.

На 35-річного водія мопеда, який він перекупив близько місяця тому в незнайомого чоловіка, склали чотири адмінматеріали: за керування незареєстрованим транспортним засобом, без посвідчення водія, реєстраційних документів, мотошолома за частиною 1 та 2 статті 126, статтями 121-5, 121-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тепер костопільчанину, аби повернути свій мопед, вилучений та поміщений поліцейськими на територію відділу поліції, необхідно звертатися до суду в порядку цивільного судочинства.

Далеко підуть: У Костополі два 14-річні хлопці щодня крали мотоцикли (ФОТО)

На Костопільщині мікроавтобус зіткнувся з підводою, як везла п’яних, є постраждалі (ФОТО)

У Костопільському районі в ДТП постраждали чоловік і 23-річна дівчина (ФОТО)

Вбивця з Костополя проведе у тюрмі 7 років.

У Костополі горів будинок, ще три вдалося врятувати (ФОТО)

На Костопільщині у ДТП потрапив шкільний автобус (ФОТО).

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme