ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Діти військових, які загинули в АТО, отримуватимуть 2,5 тис грн

Виплата надається щомісячно неповнолітнім дітям військовослужбовців, які загинули під час АТО
Depo.
21 жовтня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Львів із посиланням на Львівську обласну раду.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій погодив проект розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації про порядок надання соціальних виплат у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО.

Ця виплата призначається в розмірі 2,5 тис. грн на одну дитину і надається щомісячно неповнолітнім дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, на основі списків Львівського обласного військового комісаріату та Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.

Соціальна виплата буде виплачуватися за місцем проживання чи реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків.

Це розпорядження набере чинності після підписання його головою обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що 15 вересня 2015 року сесія Львівської обласної ради прийняла Програму соціальних виплат у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО.

Більше новин про дітей бійців АТО читайте на Depo.Львів.