UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ділки у Львові перепродали кілька приміщень комунальної власності у самісінькому центрі міста

Організатором злочинної групи був адвокат, а його спільниками (виконавцями) - два державних реєстратори та приватний підприємець (архітектор)

Ділки у Львові перепродали кілька приміщ…

Організатору та трьом учасникам групи, які завдали бюджету Львова збитків на майже 3 млн грн, повідомили про підозри у зловживанні повноваженнями, підробці документів, шахрайстві, відмиванні коштів та інших, пише Depo.Львів за інформацією Нацполіції.

Як встановили правоохоронці, організатором злочинної групи був адвокат, а його спільниками (виконавцями) - два державних реєстратори та приватний підприємець (архітектор).

Учасники схеми підробили пакети документів на нежитлові приміщення у будинках, розташованих у самому центрі Львова – на площі Ринок, внесли несанкціоновані зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та надалі безпідставно зареєстрували право власності на ці приміщення, які насправді перебували у комунальній власності Львівської міської ради. Приміщення були перепродані через підставних осіб.

Організатору та учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч.3 ст.27 - ч.3 ст.362 (організація несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України,
  • ч.3 ст.27 - ч.3 ст.365-2 (Організація зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги),
  • ч.3 ст.365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України,
  • ч.3 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України,
  • ч.1, ч.2 ст.209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України,
  • ч.2, ч.3 ст.358 (Використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України,
  • ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей - позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої. Досудове розслідування триває.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme