Депутати підтримали петицію про транспорт у Рясне

Сесія підтримала петицію про вирішення проблем з транспортним сполученням в мікрорайоні Рясне

Сьогодні на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу "Про розгляд електронної петиції "Вирішення проблеми транспортного колапсу в мікрорайоні Рясне". Про це повідомляє Depo.Львів. Відповідну ухвалу підтримали 37 депутатів.

Як повідомив Юрій Лукашевський, начальник управління "Секретаріат ради", ця петиція була зареєстрована в Єдиній системі електронних петицій та набрала 500 голосів підтримки, тому на розгляд сесії Львівської міської ради виноситься ухвала "Про розгляд петиції Вирішення проблеми транспортного колапсу в мікрорайоні Рясне!".

Згідно з прийнятою ухвалою виконавчому органу міської ради, визначеному Львівським міським головою, до наступного пленарного засідання необхідно підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.

Нагадаємо, станом на сьогодні у мікрорайон Рясне курсує маршрут № 6а, сполученням "Рясне — пл. Галицька", та експрес-маршрут, сполученням "Рясне-2 — пл. Кропивницького". На маршрутах працюють великогабаритні автобуси. Обслуговує маршрути ЛК "АТП-1".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів