UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати Львівської облради проти внесення змін в українські військові знаки

Зміна військової уніформи та знаків розрізнення, яка відбулася у 2017 році, фактично в розпал російсько-української війни, містила в собі ґрунтовну історичну доказову базу, мала глибоко національний характер та ідеологічний зміст

Львівська обласна рада прийняла на своєму засіданні сьогодні, 2 червня, заяву щодо спроб чинного Міністра оборони України Андрія Тарана внести зміни у військові знаки розрізнення. Про це пише Depo.Львів.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, глибоко стурбовані  інформацією, котра має місце в українському медійному просторі та соціальних мережах щодо намірів керівництва Міністерства оборони України внести зміни в українські військові знаки розрізнення, а саме – відмінити так звану "зорю гетьмана Скоропадського" на погонах наших військовиків", - йдеться у документі.

Нагадаємо, що зміна військової уніформи та знаків розрізнення, яка відбулася у 2017 році, фактично в розпал російсько-української війни, містила в собі ґрунтовну історичну доказову базу, мала глибоко національний характер та ідеологічний зміст. Затвердженням такого рішення займався безпосередньо п’ятий президент України Петро Порошенко. 

"Ми твердо переконані, що будь-які необмірковані та поспішні зміни української мілітарної символіки в частині національного спрямування є недопустимими, носять негативний характер та мають усі ознаки інформаційно-психологічної провокації з боку нашого головного геополітичного супротивника. Беззастережно стоїмо на тій позиції, що українське військо, а отже, наші захисники повинні виховуватись виключно на історичних традиціях рідної держави, де знаки розрізнення (погони) є одним з ключових елементів національної ідентичності та самосвідомості", - переконані депутати обласної ради.

"Закликаємо керівництво Міністерства оборони України припинити будь-які спроби внести суперечливі зміни в українські військові знаки розрізнення. Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України зобов'язаний докласти максимум зусиль для недопущення в майбутньому таких алогічних та шкідливих у національному сенсі дій", - йдеться у заяві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"