UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

День у реанімації: У Львові чоловік на підпитку обморозив руки

Зараз постраждалий лікується у Центрі термічної травми
 

Журналіст відділу новин
День у реанімації: У Львові чоловік на п…
Фото: acc.cv.ua

Одягатися тепло – головне правило зими. Із настанням холодів у медиків, які лікують обмороження кінцівок, завжди більшає роботи. Цього разу, чоловік мало не втратив життя через власну необережність. Про це Depo.Львів розповіли у 1-му територіальному медичному об’єднанні Львова.

"Без свідомості до реанімаційного відділення Першого територіального медичного об’єднання потрапив 54-річний чоловік. Його знайшли працівники залізниці. Непритомним він лежав просто на колії. Був напідпитку. У важкому стані – з ознаками обмороження та порушенням життєвих функцій каретою швидкої пацієнта відразу доправили до нашої лікарні", – пишуть медики.

Наразі чоловікові уже краще. Він отямився, після доби в реанімації його перевели у Центр термічної травми, де лікуватимуть незначні обмороження рук. За словами лікарів, у холодну пору варто запам’ятати, що найчастіше трапляються поверхневі обмороження, коли страждають відкриті ділянки шкіри: вуха, ніс, обличчя та руки. Особлива увага має бути прикута до дітей – у них поверхневе обмороження наступає швидше.

Аби відігріти ці ділянки, достатньо сховати руки під пахви, а обличчя прикрийте рукавичками. При легкому обмороженні шкіра стає блідорожевою, а впродовж доби можуть з’явитися пухирці, як при опіках. Однак медики застерігають гріти кінцівки у теплій ванні.

"УВАГА! При такому обмороженні в жодному разі не можна розтирати шкіру і запихати руки у гарячу воду. Найкраще зняти мокрий одяг або взуття і загорнути кінцівки в теплу ковдру, випити гарячого чаю і спостерігати. Якщо за 5-6 годин стан шкіри не поліпшиться, болючі відчуття не минуть - негайно звертайтеся у лікарню", - зазначають лікарі.

Однак найстрашнішими є важкі обмороження. Їх можна розпізнати за набряками, потемнінням шкіри, а також нечутливістю в ділянці обмороження. Власне у таких випадках потрібно негайно звертатися до лікарів.

Нагадаємо, у львівських лікарнях бракує крові. Медики, які працюють у 5-й лікарні, здають кров для своїх пацієнтів. Так вони закликають мешканців Львова активніше ставати донорами: кров здавати корисно і швидко. 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme