День пам’яті захисників України: У Львові вшанували Героїв на території 80-ї бригади
День пам'яті захисників України – пам'ятний день, який відзначають 29 серпня. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі – дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року
- Львів
-
29 серпня 2021 14:20

Сьогодні, 29 серпня, відзначають День вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. З цієї нагоди у Львові відбулися урочистості вшанування загиблих воїнів-десантників на території 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, повідомляє Depo.Львів.
Заходи розпочалися з виконання Гімну України, покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим воїнам-десантникам та панахиди. Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто не повернувся з війни додому. Також усі присутні віддали шану воїнам та оглянули стіну пам`яті.
Також сьогодні о 13:00 заплановані поминальні заходи на Личаківському кладовищі – на полях почесних поховань № 67 та № 76.
Окрім того, о 15:00 відбудеться молебень та віче на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку (просп. Свободи). Під час заходу буде презентовано документальну фотовиставку, приурочену героїчному виходу українських військових "зеленим коридором" поблизу Іловайська у серпні 2014 року.
Нагадаємо, раніше у Львові попрощались з кіборгом Дмитром Гудзиком із міста Белз Львівської області. Військовий загинув ще у 2015 році під час оборони Донецького аеропорту. Однак ідентифікувати його вдалося лише тепер і тіло перепоховають на батьківщині.
Фото: прес-служби Львівської міської ради
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 21:23 У Львові сталася стрілянина: на місці поліція та "швидкі" Відео
- 14:27Адміністратори акаунту про Парубія звернулись до його вбивць
- 17:54Зеленський про вбивство Парубія: Злочин був ретельно підготовлений Відео
- 12:43 Вбивство Андрія Парубія у Львові: Що відомо ФОТО
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 21:38В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 18:53В двох регіонах України повітряну тривогу оголошуватимуть по районах
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 08:02"УЗ" призначила на кінець літа додатковий поїзд Київ — Львів (ГРАФІК)
- 08:34Внаслідок ударів ракет та дронів у Львові загинула людина, є поранені
- 15:31На Львівщині шосту добу розшукують двох підлітків, які пішли до лісу
- 18:50У Львові біля залізничного вокзалу збудують паркінг на п'ять поверхів
- 16:33Favbet Tech став партнером IT Arena 2025 у Львові
- 13:45На Львівщині викрили працівника Дрогобицької колонії та ув'язненого, які налагодили схему збуту наркотиків
- 12:22На Львівщині продовжує зростати кількість отруєних у готельному комплексі дітей
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)