ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Де у Львівській області найгірше жити

Турківський та Дрогобицький райони очолюють антирейтинг районів та міст Львівщини
Depo.
18 вересня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, під час наради у Львівській обладміністрації підвели підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини за серпень.

Очолили рейтинг Пустомитівський, Сокальський та Золочівський райони. Аутсайдерами цього разу стали Турківський, Дрогобицький та Самбірський райони. Львів посів перше місце серед міст обласного значення, останні - Дрогобич та Борислав.
Цього разу до рейтингу районів додано такі показники, як динаміка реалізованої промислової продукції та кількість найманих працівників на тисячу населення.

Ключовий фактор, який впливає на показники рейтингу та є первинним при формуванні доходів району - це зайнятість населення та рівень оплати праці. Райони, в яких розташовано великі підприємства, які виплачують високу індексовану зарплату, займають найкращі місця по динаміці ПДФО і по виконанню місцевих бюджетів.

Додатковими факторами розвитку територій Львівщини є: акцизний податок з реалізації продукції - найкращі показники у Львова, Пустомитівського, Жовківського, Яворівського та Мостиського районів, активізація держзакупівель. Окрім того, впливає зростання доходів населення на підприємствах з іноземними інвестиціями та в сфері IT через індексацію зарплат відповідно до зростання курсу іноземної валюти.

Більше новин про соціально-економічну ситуацію на Львівщині читайте на Depo.Львів.