Де львів'яни беруть гроші

Статисти оприлюднили розмір та джерела доходів львів'ян

За даними вибіркового обстеження умов життя, середньомісячні загальні доходи пересічного домогосподарства Львівської області у 2017 році становили 9189 гривень. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Головного управління статистики у Львівській області.

"Основним джерелом ресурсів була зарплата, частка якої становила 59%. Вагомою складовою доходів є пенсії, стипендії та соціальні допомоги (включаючи пільги та субсидії), на які припало 18% сукупних ресурсів пересічного домогосподарства, доходи від особистого підсобного господарства та від самозаготівель становили 4%", - йдеться у повідомленні.

Середньомісячні сукупні витрати одного домогосподарства у 2017 році становили 8170 гривень. Найбільш вагома кількість витрат — на харчування (57%). На купівлю непродовольчих товарів та послуг припало 39% усіх витрат, з них на оплату житла, комунальних продуктів та послуг — 13%.

Щоб не відчувати себе бідними, 56% мешканців вважали, що їх грошовий дохід повинен становити від шести до дев'яти тисяч гривень на одну особу за місяць, 14% – від десяти до дванадцяти тисяч гривень та ще 14% — понад шістнадцять тисяч гривень.

Як повідомляв Depo.Львів, стало відомо, скільки заробляє середньостатистичний львів'янин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів