Чому на Львівщині не поспішають вакцинувати школярів від кору

Львівська область буде готова до старту кампанії із вакцинації дітей від кору тоді, коли завершиться верифікація учнів

Початок роботи пунктів вакцинації від кору, які мали запрацювати у школах Львівської області з 11 лютого, відтермінували на 18 лютого. Про це пише Depo.Львів.

Як розповіла директорка департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, проблема в тому, що в області точно не знають, скільки дітей вже мають щеплення, а скільки – ні. Адже дані департаментів освіти та охорони здоров'я суттєво відрізняються.

"За нашими даними, невакцинованими є 38 тисячі дітей, а за даними департаменту охорони здоров'я, – 22 тисячі дітей. Це все є дані, отримані з медичних карток дітей", – пояснила Мандзій.

За її словами, протягом цього тижня освітяни вже отримають від Мінохорони здоров'я вимоги щодо того, як мають працювати у школах пункти вакцинації. Найвірогідніше, що це буде мобільна бригада медиків, яка приїжджатиме у школу й робитиме дітям щеплення.

Мандзій додала, що Львівщина буде готова до старту кампанії із вакцинації дітей від кору тоді, коли завершиться верифікація учнів.

Нагадаємо, Львівщина залишається лідером за рівнем захворюваності на кір. Із 11 лютого у навчальних закладах на Львівщині розпочнуть роботу тимчасові пункти вакцинації проти кору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів