Чиновника Садового визнали винним у корупції

Прокуратурою порушено питання щодо дисциплінарної відповідальності директора ЛКП "Львівелектротранс" за правопорушення, пов'язане з корупцією

Depo.
24 жовтня 2017 13:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, за участі прокуратури області, Франківським районним судом м. Львова визнано винним директора ЛКП "Львівелектротранс" у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Однак, адміністративне стягнення не накладено у зв'язку із закінченням строків, передбачених ст.38 КУпАП. Рішення суду набрало законної сили.

Встановлено, що посадовець несвоєчасно повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме – купівлю транспортного засобу марки "MERSEDES-BENZ", вартістю майже 447 тисяч гривень.

Зазначимо, що у зв'язку з тим, що на порушника не накладено стягнення, прокуратурою області, з урахуванням вимог ч.3 ст.65 Закону України "Про запобігання корупції", порушено питання щодо його притягнення до дисциплінарної відповідальності перед міським головою Львова, яке перебуває на розгляді.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів