Чим запам'яталося Різдво-2019 у Львові (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Місто продовжує святкувати

У Львові тривають Різдвяні свята. Про це повідомляє Depo.Львів.

У найбільшому мікрорайоні Львова - Сихові різдвяні заходи на такому рівні міськрада проводить вперше. Тут відкрили резиденцію Святого Миколая, поставили будиночки з сувенірами і наїдками і навіть створили айсберг. Це такий сихівський "виклик" новорічній ялинці.

До оформлення святкової алеї проспекту Свободи також підійшли з фантазією, прикрасивши її лемківськими павуками. Спеціально для Львова їх розробили майстри з Косова.

12−13 січня буде конкурс льодових скульптур на площі перед Львівською оперою. Темою ми обрали "Львівське бароко".

Як розповіли в управлінні туризму Львівської міської ради, на новорічно-різдвяні свята у місті очікують 350 тис гостей. Серед іноземців лідирують гості з Польщі, Білорусі, Туреччини та Литви.

"В різдвяно-новорічний час маємо три святкові періоди: Різдво 23−25 грудня, Новий Рік 30 грудня — 1 січня, Різдво 5−7 січня. Очікуємо, що в цей час до Львова завітає 350 тис. туристів. Серед іноземців лідирують гості з Польщі, Білорусі, Туреччини та Литви", — розповідають в управлінні туризму ЛМР.

На основі аналізу відвідуваності Центрів туристичної інформації, можна с сказати, що 40% відвідувачів, які вже відвідали місто у цей період, - українці, серед них найбільше гостей з Києва, Харкова, Одеси.

Найбільше туристів цікавлять святкові події в місті, також розпитують про Ратушу, Львівську оперу, Львівську копальню кави та Львівську майстерню шоколаду.

Серед відвідувачів ЦТІ також багато львів'ян, які цікавились програмою святкування в місті.

7 січня Львів привітала з Різдвом співачка Руслана. Концерт відбувся на площі перед Оперним театром.

Як на Новий рік Львів тоне у смітті (ФОТО, ВІДЕО).

Як Львів засипало першим снігом у 2019 році (ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів