Через сміття у Львові можуть закрити школи і дитсадки

59 майданчиків у навчальних закладах переповнені сміттям 

Depo.
20 березня 2017 20:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську міськраду, 62 сміттєві майданчики у бюджетних закладах Львова є переповненими.

Зокрема, 59 майданчиків є переповненими у школах і дошкільних начальних закладах, три – у закладах охорони здоров'я.

За словами директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галини Слічної, спостерігається серйозна проблема з вивозом сміття з територій шкіл, дошкільних навчальних закладів та закладів охорони здоров'я.

"Впродовж 3-4 тижнів сміття накопичувалося і, відповідно, на сьогоднішній день маємо 59 переповнених сміттям майданчиків у навчальних закладах Львова, і можливостей його вивозити ми не маємо", - розповіла Слічна.

Найгірша ситуація з вивозом сміття - у навчальних закладах Франківського району – 19 майданчиків є перенавантажені, у Шевченківському і Залізничному районах – по 13 майданчиків також є перенавантажені. В цілому це 29 шкіл, і 30 дошкільних навчальних закладів. Окрім того, аналогічна ситуація є і в закладах охорони здоров'я, де впродовж 2-3 тижні сміття не вивозиться.

"Якщо ситуація буде розгортатися у такому форматі, то це становитиме загрозу для життя і здоров'я, в першу чергу, дітей, а також і для педагогічного та технічного персоналу. Безперечно, є санітарні правила і норми, і ми самі припинити навчання не можемо – такі питання розглядаються на комісіях ТЕБ і НС. Якщо така загроза є, то навчальний процес повинен призупинятися. Але на даний момент ще не та загроза, коли має призупинятися навчальний процес", - додала Галина Слічна.

Садовий бреше про сміттєву блокаду.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: Львів, сміття