UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Через пандемію перенесено VII сесію Патріаршого Собору УГКЦ, який мав відбутися у Львові

Патріарший (Всецерковний) Собор УГКЦ на тему "Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ", який скликав Блаженніший Святослав, мав відбутися у Львові в серпні цього року

Через пандемію перенесено VII сесію Патр…

Патріарший (Всецерковний) Собор УГКЦ на тему "Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ", який скликав Блаженніший Святослав, мав відбутися у Львові в серпні цього року. Про це пише Depo.Львів. Однак через пандемію, його перенесено на друге півріччя 2021 року.

Про це сказано у Декреті Глави УГКЦ. Дата проведення Собору буде визначена після заслухання думок членів Синоду Єпископів.

"З огляду на пандемію короновірусної інфекції COVID-19, беручи до уваги пропозиції секретаріату Собору, заслухавши думки членів Синоду Єпископів УГКЦ, а особливо, зваживши на добро делегатів Собору, VІІ сесію Патріаршого (Всецерковного) Собору УГКЦ на тему „Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ" перенесено на друге півріччя 2021 року", — зазначено в Декреті.

До слова, Патріарший Собор є дорадчим зібранням всієї Церкви, яку очолює Патріарх. Собор допомагає Патріархові та Синодові Єпископів патріаршої Церкви у вирішенні важливих питань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"