ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через місяць у Львові стартує "Інтелектуальний марафон"

10 вересня розпочнеться масштабний проект для підприємців
Depo.
14 серпня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

"Інтелектуальний марафон" складається з 42 послідовних заходів з обміну досвідом, навчання та налагодження контактів. Заходи проекту триватимуть до 28 жовтня 2015 року.

Серед тем навчальних заходів - просування бізнесу, управління персоналом, проектний менеджмент, маркетинг, продажі, мотивація, бізнес-комунікація тощо.

Для більш інтенсивного навчання організатори пропонують короткі курси для менеджерів. Кожен складається із чотирьох занять та завершується врученням сертифікату. «Інтелектуальний марафон» передбачає два курси: про методи досягнення успіху у продажах та правила і можливості ділового етикету.

"Зважали не тільки на актуальність тем, а й на досвідченість самого спікера. Кожен, хто читає захід в межах "Інтелектуального марафону" - практик, який застосовує власні знання у реальному бізнесі", - розповіла організатор Марафону, керівник Львівської філії Клубу Ділових Людей Оксана Кулеба.

Організатори поки залишають в інтризі імена запрошених "зіркових" гостей, але обіцяють, що їхні досвід, компетенції та поради приємно здивують кожного з учасників.

Родзинка проекту - масштабний networking event з нагоди 6-ї річниці діяльності Клубу. Захід відбуватиметься 17 жовтня 2015 року у готелі "Дністер".

Більше про цікаві заходи у Львові читайте на Depo.Львів