Через інцидент у поїзді "Львів – Маріуполь" у поліції проводять службову перевірку
Правоохоронці кажуть, що не мали права зсаджувати чоловіка, який чіплявся до дівчат, з потяга, оскільки він спав
- Львів
-
10 серпня 2021 16:25
Як вже повідомляв Depo.Львів, у поїзді сполученням "Львів – Маріуполь" виник скандал, коли до дівчат, які сідали у Львові, почав чіплятися нетверезий сусід у купе. Спочатку вони намагалися самі вгамувати дебошира, потім звернулися до провідника, але й коли від нього не дочекалися допомоги, на станції у Тернополі викликали поліцію. Проте правоохоронці теж нічим не зарадили дівчатам, лише розвели руками – мовляв, всяке буває.
Історія ці набула неабиякого резонансу у соцмережах. Тож кореспондент Depo.Львів звернувся за коментарем у поліцію – чому правоохоронці не вгамували дебошира і що у такому випадку мали робити пасажирки?
"Взагалі цю проблему мав би вирішити провідник і начальник поїзда, - говорить керівник відділу комунікації ГУНП у Тернопільській області Сергій Крета. – На виклик виїжджали співробітники поліцейської станції №3 "Залізничний вокзал" міста Тернополя. Коли вони зайшли у вагон, чоловік спав, тож вони не побачили, що він до когось чіпляється чи порушує порядок. Освідчувати на вміст алкоголю вони теж його не могли, бо для цього довелось би затримувати поїзд або знімати його з поїзда. Тобто тут немає чітко прописаного алгоритму дій. Зараз за даним фактом ми проводимо службову перевірку, будемо спілкуватися з постраждалими. Відомості внесені в Єдиний журнал обліку про скоєні злочини та правопорушення".
Нагадаємо, 7-8 серпня Наглядова рада "Укрзалізниці" на позачерговому засіданні вирішила задовільнити заяву Івана Юрика щодо звільнення його від тимчасового виконання обов'язків голови правління і рекомендувати на цю посаду Олександра Камишіна.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 14:43Поліція Львівщини розшукує 13-річного хлопця з Самбірського району, який пішов до школи й зник
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
Сектор

