Частина будинків у Львові залишається без тепла

Опалення отримують 2129 житлових будинків

Станом сьогодні на 25 жовтня ЛМКП "Львівтеплоенерго" здійснює подачу опалення до 1608 житлових будинків, а ЛКП "Залізничнетеплоенерго" — до 521 будинку. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Це більше 99% від загальної кількості будинків, які отримують центральне опалення. Натомість гарячу воду отримують усі споживачі теплопостачальних підприємств: це 1108 будинків, які обслуговує ЛМКП "Львівтеплоенерго", та 370 будинків, які обслуговує ЛКП "Залізничнетеплоенерго". На сьогодні Львів одне з небагатьох місто у Україні, де в найкоротніші терміни було забезпечено подачу тепла до житлових будинків та цілодобово здійснюється подача гарячої води.

"Ми забезпечуємо подачу опалення до будинку. Натомість мешканці будинку самі можуть приймати рішення чи приймати тепло. Тому, якщо у якомусь будинку тепла немає, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з'ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні — теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, а є проблеми у внутрішньо будинковій системі", — пояснюють тепловики.

Станом на 07.00 ЛМКП "Львівтеплоенерго" здійснює подачу опалення до 1608 житлових будинків. Опалення не отримують 10 будинків.

Це будинки на:

вул. Кримська, 26а (ремонт внутрішньобудинкової системи);

вул. Енергетична, 18 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Наукова, 12а (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. В. Великого, 16 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Рубчака, 6 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Кульпарківська, 139 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Наукова, 16 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Наукова, 50 (порив теплової мережі, до кінця дня планують подати тепло);

вул. Наукова, 52 (порив теплової мережі, до кінця дня планують подати тепло);

вул. Панча, 16б (заборгованість з оплати за теплову енергію).

ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подало опалення до 521 будинку. Без тепла 3, які обслуговує це підприємство. Зокрема без опалення будинки на:

вул. Патона, 2 (відсутнє опалення з 9 по 12 під'їзд);

вул. О. Степанівни, 52 (заміна теплового лічильника);

вул. Широка, 75 (тимчасова відмова власників будинку отримувати тепло).

Гарячу воду отримують усі споживачі теплопостачальних підприємств: це 1108 будинків, які обслуговує ЛМКП "Львівтеплоенерго" та 370 будинків, які обслуговує ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення до 1618 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подаватиме опалення до 524 житлових будинки, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів