Частина будинків у Львові не отримує тепла

Опалення отримує 2131 житловий будинок

Станом на 07:00 29 жовтня, ЛМКП "Львівтеплоенерго" здіснює подачу опалення до 1610 житлових будинків, а ЛКП "Залізничнетеплоенерго" — до 521 будинку. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Це більше 99% від загальної кількості будинків, які отримують центральне опалення. Гарячу воду отримують усі споживачі теплопостачальних підприємств: це 1108 будинків, які обслуговує ЛМКП "Львівтеплоенерго", та 370 будинків, які обслуговує ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Станом на 07:00 ЛМКП "Львівтеплоенерго" здійснює подачу опалення до 1610 житлових будинків. Опалення не отримують 8 будинків.

Це будинки на:

вул. Кримська, 26а (відсутність акту готовності);

пр. Червоної Калини, 88 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Наукова, 12а (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Володимира Великого, 16 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Рубчака, 6 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Кульпарківська, 139 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Наукова, 16 (заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Панча, 16б (заборгованість з оплати за теплову енергію).

"Фактично ми забезпечили 100%-у подачу опалення до всіх наших споживачів. Відсутність тепла у більше десяти будинків — не з причин Теплоенерго. Ми готові подати тепло до цих будинків за умови врегулювання питання заборгованості та відсутності поривів у внутрішньобудинковій системі.

Станом на сьогодні, ми маємо 7 будинків, які не отримують опалення через заборгованість. У деяких з цих будинків заборгованість за опалення становить сотні тисяч гривень. Тому, як тільки власники будинків врегулюють це питання, а саме погасять хоча б половину суми боргу і нададуть графіки розтермінування решти заборгованості, ми готові подати опалення до цих помешкань", — розповів в.о. директора ЛМКП "Львівтеплоенерго" Богдан Камінський.

Своєю чергою, ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подає опалення до 521 будинку. Без тепла — 3, які обслуговує це підприємство. Зокрема, без опалення будинки на вулицях: Патона, 2 (відсутнє опалення з 9 по 12 під'їзд); О. Степанівни, 52 (заміна теплового лічильника); Широка, 75 (тимчасова відмова власників будинку отримувати тепло).

Гарячу воду отримують усі споживачі теплопостачальних підприємств: це 1108 будинків, які обслуговує ЛМКП "Львівтеплоенерго", та 370 будинків, які обслуговує ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення до 1618 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подаватиме опалення до 524 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів