Було – стало: Як змінилася старовинна брама на Рутковича у Львові

Дворову дерев’яну браму у будинку на вул. Рутковича, 8 відреставрували в межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам 

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

 

Це вже третя брама, відреставрована в будинках на вул. Рутковича.

 

 

Загальна вартість реставрації дворової дерев’яної брами на вул. Рутковича, 8 — 59,3тис. грн, із них фінансова частка міста — 41,5 тис. грн, а частка мешканців — 17,7 тис. грн.

 

Нагадаємо, у межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%), минулого року відреставровано вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15, вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14, вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33 та ін.

 

Також цього року у Львові впроваджено програму співфінансування між містом і мешканцями реставрації вікон у будинках, які належать до культурної спадщини міста.

 

Нагадаємо, як львів'янам зекономити на реставрації старовинних брам.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів