Бродівщина презентувала свій культурно-мистецький потенціал

Протягом 2016 року такі мистецькі презентації у Львові представлять 20 районів області
Depo.
11 березня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у Львівській обласній філармонії понад 250 учасників презентували культурно-мистецького потенціалу Бродівського району у рамках ініційованого проекту "Мистецтво Львівщини". Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Зазначимо, що протягом 2016 року такі мистецькі презентації у Львові представлять 20 районів області.

"Протягом дня у фойє філармонії усі охочі змогли відвідати віртуальну екскурсію Бродівським краєм, а також виставку майстрів народного мистецтва з традиційними для цього краю майстер-класами зі соломоплетіння та виготовленням прикрас для короваїв, - розповіла Мирослава Туркало. - Опісля відбулася концертна програма за участі найкращих аматорських колективів та виконавців Бродівського району. Вона була наповнена різноманітними за жанрами мистецькими композиціями, цікавою весільною обрядовістю, вуличними переспівами, звичаєвими піснями".

У рамках програми для глядачів виступили кращі вокальні та хореографічні колективи, окремі виконавці цього краю, зокрема, Народний ансамбль народної пісні "Криниченька" та Народна хорова капела "Боян" Бродівського РНД, Зразковий вокально-хореографічний ансамбль "Дивограй" та Хореографічний ансамбль "Джерельце", також родзинками програми стали цікаві обряди Лугівського весілля та Наквашанських вечорниць.
1 / 3

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів