Британцям представили мистецький потенціал Львівщини

У Лондоні відбулися концерти духовної музики та творів українських композиторів XVIII-ХХ століття

Depo.
17 лютого 2017 12:45
ФОТО: depo.ua

Днями в Українській католицькій єпархії Пресвятої Родини у Лондоні відбулися концерти духовної музики та творів українських композиторів XVIII-ХХ століття. Їх приурочили 125-річчю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

"Дні культури мали на меті представлення культурно-мистецького потенціалу Львівської області Британській аудиторії, зокрема, презентацію кращих музичних та мистецьких здобутків українських музикантів", - розповіла Христина Береговська. - Концерти відбулися за участі вокального ансамблю "Калофонія" Львівської обласної філармонії та зібрали сотні відвідувачів".

Нагадаємо, минулого року у 12-ти країнах світу мистецькі діячі Львівщини презентували 18 проектів задля популяризації культури області за кордоном. Вцідбулися різноманітні виставки, зокрема сучасного українського мистецтва (перформенс, інсталяція, візуальне аудіо-медіа-мистецтво), виступи музичних, хореографічних, театральних колективів, гуртів та окремих виконавців, демонстрація сучасного українського кіно та дитячої анімації, а також презентація літературних творів та тематичні наукові конференції.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів