ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Брати Капранови не приїдуть на Форум видавців

Організатори впевнені, що це - лише слова
Depo.
8 вересня 2015 21:10
ФОТО: depo.ua

Львів тільки готується до проведення Форуму видавців. А організатори уже встигли вляпатись у скандал. Відомі брати Капранови відмовились їхати на Форум через те, що не хочуть платити організаторам заходу за продаж книг із власного автомобіля на вулиці. Про це пише Depo.Львів.

Щороку на Форумі видавців увагу шанувальників книги привертав "Запорожець" зеленого кольору братів Капранових. Цей "жужик", як письменники його любовно називають, є не лише їхньою візитівкою, а й "торговельним місцем". Цього року "жужика" на Форумі не буде.

"Із сумом повідомляємо, що за кількарічним наполяганням адміністрації цього року ми не будемо брати участі у Форумі видавців, - написали брати Капранови у соц¬мережах. - Три роки тому вони запитували нас, скільки ми їм заплатимо за те, що своїм "жужиком" стоїмо на вулиці Коперника (за межами Форуму). Минулого року виставили рахунок на 2000 гривень. На наше прохання надати документи, які би засвідчували право здавати в оренду проїжджу частину вулиці Коперника, нічого не відповіли. Цього року виставили рахунок на 4000 за те, що (увага!) отримають для нас в мерії дозвіл на торгівлю".

Письменники образилися і переконують, що адміністрація не хоче, щоб вони приїздили на Форум, а "нав'язуватися не любимо, і цього року там не буде наших стендів".

Президент Форуму Олександра Коваль у коментарі газеті "Високий замок" прокоментувала скандал, назвавши його бурею у склянці води.

"Вони не платять або відтерміновують свої платежі. Якщо видавець за чотири дні з незаконно припаркованої машини продає дві тисячі книжок, то вже зробити належну оплату за це він точно може, особливо після кількарічних обіцянок, які брати Капранови давали мені в присутності великого натовпу їхніх шанувальників. І особливо після того, коли ми нарешті отримали дозвіл міської ради Львова здійснювати торгівлю з машини на вулиці Коперника", - каже Президент Форуму видавців.

На думку Коваль, брати Капранови все-таки приїдуть, щоб не розчаровувати своїх шанувальників.

Більше новин про проведення Форуму видавців читайте на Depo.Львів