ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боларди у Львові працюватимуть цілодобово

На винятках надалі спекулюватимуть
Depo.
28 липня 2015 12:21
ФОТО: depo.ua
Боларди у Львові працюватимуть цілодобово
Боларди у Львові працюватимуть цілодобово

З 1 серпня робота болардів у пішохідній зоні історичної частини міста Львова  переведена у цілодобовий режим. Про це повідомляє Depo.Львів із посилання на департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

В'їзд експедиторського транспорту, що обслуговує місцеві заклади торгівлі та харчування, відбуватиметься з 05:00 до 10:30 год ранку, але вже через пропускну систему болардів. До 10:30 год. експедиторський транспорт зобов'язаний покинути пішохідну зону.

Радник мера Олег Шмід пояснює таке рішення чисельними скаргами від мешканців центральних вулиць міста. Мовляв, продукти до магазинів довозили протягом цілого дня, що спричиняло зайвий шум.

Також, каже Олег Шмід, таким чином у місті мають намір боротись і з незаконним паркуванням автомобілів.

На в'їздах до старого міста буде встановлено знаки, які забороняють стоянку в пішохідній зоні.

Правда, і надалі не обійдеться без винятків: мешканці пішохідної зони і надалі зможуть паркувати свої автомобілі у спеціально позначених місцях. 

За інформацією Depo.Львів, саме ці винятки часто стають підставою для маніпуляцій. За неофіційними даними, навіть водії трамваїв часто продають автомобілістам пропуски у пішохідну зону, а на підприємстві кажуть, що їх просто загубили.

Влада Львова обіцяє, що оператори болардів через камери відеоспостереження будуть стежити за проїздом інкасаторських автомобілів, і номери порушників буде занесено до штрафної бази з подальшою забороною допуску до пішохідної зони.

Більше новин про інфраструктуру Львова читайте на Depo.Львів

Мітки: #