ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Близько 40 дітей зі Сходу відвідають Львів

Вони проживатимуть два тижні в таборі у Розлучі
Depo.
21 серпня 2015 09:01
ФОТО: depo.ua
Близько 40 дітей зі Сходу відвідають Львів
Близько 40 дітей зі Сходу відвідають Львів

Як повідомили у Львівській міській раді, з ініціативи управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР "Єдина країна" до Львова приїхало близько 40 дітей зі східної України, які протягом тижня відпочиватимуть в таборах у Львівській області, пише Depo.Львів.

Протягом тижня частина дітей зі Слов'янська та Кривого Рогу спільно з представниками молодіжної громадської організації "Граніт" матимуть можливість взяти участь в таборуванні, а саме, в селі Розлуч, Турківського району.

Після тижневого відпочинку в горах та прогулянки Львовом діти повернуться додому.

"Ці заходи нам дуже важливі, адже робляться в рамках ініціативи, яка покликана нівелювати стереотипи, що побутують в суспільстві щодо сходу та заходу України. Суспільство потребує постійної інвестиції у майбутнє - у наших дітей", - повідомили в управлінні молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради.

Цьогоріч вже відбувалися таборування в рамках ініціативи "Єдина Україна". З 7 по 14 серпня 2015 р організували виховний вишкіл: "Cхід і захід - разом". У заході взяли участь близько півсотні дітей із Маріуполя та 25 учасників Львова.

Більше про дітей зі Сходу у Львові читайте на Depo.Львів