Батьків львівських школярів агітуватимуть щеплювати дітей від кору на зборах

В місті є 30 локацій з кабінетами щеплень, де можна провести вакцинацію

У Львові цього тижня проведуть батьківські збори у школах, на яких вкотре закликають дати згоду на вакцинацію дітей від кору. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

За інформацією управління охорони здоров'я, у школах Львова близько 13 тисяч дітей мають або одне щеплення від кору, або не мають його зовсім. Щоб зупинити вірус кору, батькам було роздано бланки Інформованої згоди на вакцинацію дітей, які не мають щеплення.

"Якщо батьки ще вагаються щодо вакцинації, вони можуть звертатися до медичних працівників і отримати відповіді на свої запитання. Також наступного тижня буде проведено батьківські збори у тих 40 школах, де є найбільша кількість невакцинованих дітей. На ці батьківські збори буде запрошено медиків, які зможуть відповісти на усі запитання, які турбують батьків", — начальник управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

В місті є 30 локацій з кабінетами щеплень, де можна провести вакцинацію. Це можуть зробити самі батьки, прийшовши у кабінет вакцинації зі своєю дитиною, або якщо батьки дали згоду, педагог організовано відведе дітей в поліклініку, де її вакцинують.

До слова, за інформацією управління охорони здоров'я, для зручності батьків кабінети щеплень працюють також у суботу.

Нагадаємо, у Львові 90% батьків не дали згоди на щеплення їхніх дітей від кору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів