ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Австрія може почати інвестувати в економіку Львівщини

Львівський губернатор Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер
Depo.
1 жовтня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Під час зустрічі сторони обговорили питання налагодження співпраці в економічній, туристичній та культурній сферах.

Зокрема, голова ОДА наголосив, що вважає теперішній час найкращим для інвестування в Україну.

"На мою думку, ми не сповна використовуємо ті можливості, які маємо в питанні економічної співпраці. Ділову активність потрібно активізувати. Львівщина є тим регіоном, який має вигідне географічне розташування та межує з Європейським Союзом. Також нашим мешканцям ментально дуже близька саме Австрія. Окрім того, ми декларуємо, що інвестор може вести свій бізнес безпечно, а пріоритетом номер один є боротьба з корупцією", - зазначив Олег Синютка.

За словами керівника області, Львівщина зацікавлення в інвестиціях у деревообробну галузь, сільське господарство та дорожню інфраструктуру.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер запевнила, що робитиме усе для того, щоб австрійці знали про Україну якомога більше.

"На жаль, зараз мало об'єктивно інформації про вашу країну і події, які тут відбуваються. Потрібно за допомогою ЗМІ доносити до європейців більш детальну інформацію", - зазначила Герміне Поппеллер.

На завершення зустрічі керівник Львівщини наголосив на тому, що Україна сьогодні потребує як ніколи спільної підтримки Європейського Союзу загалом та Австрійської Республіки зокрема.

Більше новин про економіку Львівщини читайте на Depo.Львів.