UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Археологи заперечують руйнування городища на місці столиці Білої Хорватії на Миколаївщині

Учасник Пліснеської археологічної експедиції пояснив ситуацію з Стільським городищем

Археологи заперечують руйнування городищ…

Учасник Пліснеської археологічної експедиції  Нестор Рибчинський пояснив ситуацію з Стільським городищем на території Миколаївщини. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

За його словами городище не поруйноване, попри те, що так пишуть журналісти. "Печери знаходяться поза межами городища. Попри це, будівництво здійснене, у охоронній зоні пам’ятки, тобто це погано, але не катастрофічно", - написав він.

Також Рибчинський стверджує, що у печерах не існував  давній храм. "Печери були споруджені для артилерії. Про це написано багато публікацій з якими можна ознайомитись", - написав він.

Крім того він заперечує, що Стільсько було столицею Білої Хорватії. "Ніт, якихось ознак, які б вказували на те, що Стільсько було столицею будь-якого політичного об’єднання немає", - написав він.

Археологічні дослідження проводились наприкінці 80-х рр. ХХ ст. "За моєю інформацією були плани відновити їх. Якщо хтось знає більше буду радий, якщо поділитесь. Важливим тут є те, що і журналісти і люди у соцмережах поширюють дуже багато не підтвердженої інформації. Цим шкодять пам’ятці не менше ніж ті, хто вирішив почати будівництво в охоронній зоні", - написав він.

На Львівщині розслідують пошкодження пам’ятки на території колишньої столиці Білої Хорватії.

Матір Божа: Як на Львівщині християни знищили святиню язичників (ФОТО)

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"