ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ансамбль танцю ім. Вірського їде до Львова з ювілейним концертом

Артисти святкують 110-річчя від дня народження засновника
Depo.
29 вересня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Цього року Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського святкує 110-річчя від дня народження свого легендарного засновника - видатного українського танцюриста і хореографа Павла Павловича Вірського. Відтак з нагоди ювілею колектив вирушив у мегатур містами України. У рамках цих масштабних гастролей 20 жовтня знаменитий на увесь світ український танцювальний ансамбль завітає і до Львова. Про це Depo. Львів повідомили організатори.

Концерт відбудеться на сцені Львівської опери. Початок о 19:00.

20 жовтня ансамбль привезе до Львова оновлену програму - динамічну та витончену фольклорно-хореографічну виставу, переглядаючи яку, перехоплює дух.

"Гастролі по Україні, виступи для свого народу - це найкращі і найцікавіші для нас гастролі! - каже генеральний директор, художній керівник Національного ансамблю танцю України ім. П. Вірського, Герой України, народний артист, лауреат Шевченківської премії, професор, академік Мирослав Вантух. - На жаль, такі гастролі, які охоплювали б усю нашу країну, за 24 роки незалежності України відбувалися не так вже й часто".

Для порівняння: у США ми були вже понад 10 разів, по три місяці щоразу - і щоразу у залах не було де яблуку впасти.

"Коли їздимо по світу, то завдяки нам світ дізнається, що таке Україна. А зараз я звернуся до українців: "Хто не знає, що таке Україна, - подивіться концерт Ансамблю ім. Павла Вірського", - каже Вантух.

Довідка. Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. П. Вірського відлічує свою історію з 1937 р.

Його засновниками були Павло Вірський та Микола Болотов.

З 1980 р. колективом керує Герой України, народний артист, лауреат Шевченківської премії, професор, академік Мирослав Вантух.

В репертуарі ансамблю - старовинні і сучасні танці різних областей України, а також танці народів світу.

Більше новин про концерти у Львові читайте на Depo.Львів.