Аграрна Львівщина – серед учасників міжнародної виставки у Києві

У Києві Наталія Хмиз провела ряд зустрічей з представниками бізнесу та представництвами країн-учасників

Depo.
17 лютого 2017 15:15
ФОТО: depo.ua

У Києві розпочали роботу три міжнародні виставки на одній платформі: Фрукти. Овочі. Логістика 2017, Зернові Технології 2017, Agro Animal Show 2017. Свій потенціал на цих заходах представляють й аграрії Львівщини. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

Важливість цієї аграрної платформи також підкреслив й візит міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, який взяв участь в офіційному відкритті. Під час урочистостей міністр відмітив, що інтерес до аграрної галузі всіх учасників виставки надзвичайно високий, адже Україна має великий потенціал. З його слів, такі заходи є гарною платформою для взаємовигідного партнерства та залучення додаткових інвестицій.

Серед учасників аграрної події – також директор профільного департаменту ЛОДА Наталія Хмиз. Зокрема, вона виступила на конференції "Соя та продукти її переробки: ефективне виробництво, раціональне використання" з презентацією про перспективи вирощування цієї культури на Львівщині. Також Наталія Хмиз ознайомила присутніх із потенціалом регіону та обласною програмою підтримки агропромислового комплексу.

Окрім цього, у Києві Наталія Хмиз провела ряд зустрічей з представниками бізнесу та представництвами країн-учасників, проекти яких впроваджуються на Львівщині. Зокрема, вона обговорила питання щодо реалізації в області проекту "Нідерландсько-український молочний центр в Україні".

У рамках роботи виставки потенціал Львівщини представляють експозиції ТОВ "ЕКО МІТ" та ТОВ "Західні молочні технології". Окрім цього, цілий ряд представників підприємств області відвідують виставку та численні конференції.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів