Аграрії Львівщини готуються до весняно-польових робіт

Аграрії, які закупляють насіння можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету

Урядом України внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 07.02. 2018 № 106 зі змінами) за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств». Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

Очікується, що реалізація рішення збільшить частку фермерських господарств у виробництві валової продукції сільського господарства, відродження вітчизняної селекції насінництва, підвищення рівня якості сільськогосподарської продукції, зростання кількості зареєстрованих фермерських господарств.

Аграрії, які закупляють насіння можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету, яка надається на часткову компенсацію вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських культур вітчизняного виробництва в розмірі 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 80 тис. гривень на одне фермерське господарство.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів