ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Абітурієнти з Донбасу і Криму активно подають заяви в ЛНУ ім. Івана Франка

З південно-східних областей подано 5 тис. заяв
Depo.
30 липня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на дані Львівського національного університету імені Івана Франка, цього року зафіксовано багато заяв від абітурієнтів з південно-східних областей.

Cтати студентами цього вузу прагне стати молодь з усієї України, найбільше зі Львівщин. Однак, порівняно з минулорічними вступними кампаніями, спостерігається тенденція до збільшення кількості абітурієнтів з центральних і південно-східних областей нашої країни, охочих навчатися у ньому.

В ЛНУ ім. Івана Франка відзначають, що на загальну картину статистики вступної кампанії-2015 вплинула й складна військова ситуація на сході країни.

Кількість поданих заяв від абітурієнтів із південно-східних областей сягнула 5 тисяч, у тому числі - й від вступників із Криму. До прикладу, у 2012-2013 роках охочі стати студентами Львівського національного університету імені Івана Франка подавали в середньому 2-2,5 тисячі заяв.

До речі, з кожним роком щораз більшою популярністю користується наш університет й у столиці та на Київщині. Кількість поданих заяв із Києва та Київської області перевершила минулорічні дані.

А найбільше заяв поданих до Львівського національного університету імені Івана Франка, цбого року зареєстровано від вступників, які представляють Львівщину, Івано-Франківщину, Хмельниччину, Тернопільщину,Рівненщину та Волинь.

Абітурієнти з Донбасу і Криму активно подають заяви в ЛНУ ім. Івана Франка - фото 1

До речі, ЛНУ імені Франка став фаворитом вступної кампанії 2015 року.

Вступна кампанія 2015 розпочалась 10 линя і триватиме до 31 липня. А вже сьогодні, 24 липня, закінчується термін подачі заяв на факультети, вступ на які передбачає проведення творчих конкурсів.

Більше новин освіти Львова читайте на Depo.Львів.