59 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло у власність

Державну субвенцію у сумі понад 7 млн гривень використали в повному обсязі

У межах регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2016 – 2018 роки торік 52 дитини отримали власне помешкання, за межами програми – 7 дітей. Про це повідомив сьогодні під час звіту начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, інформує Depo.Львів.

"Минулого року на реалізацію програми скерували майже 7 млн гривень, також 6 млн 312 тис було залучено ще з місцевих бюджетів, і за рахунок програми 52 дитини отримали житло у власність. За межами програми помешкання отримали 7 осіб", - зазначив Володимир Лис.

За словами Володимира Лиса, торік державну субвенцію у сумі понад 7 млн гривень використали в повному обсязі.

"Ці кошти витратили на будівництво трьох дитячих будинків сімейного типу у Золочеві, селі Наварія Пустомитівського району та Радехові, а також придбали 7 соціальних квартир" , - повідомив Володимир Лис.

Як зазначив Володимир Лис, цьогоріч на придбання житла для дітей-сиріт виділили майже 14 млн гривень з державного бюджету, в обласному бюджеті на купівлю житла передбачили 6,9 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів