ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

52 іноземці мають примусово покинути Львівщину

Завершилася операція із виявлення нелегальних мігрантів
Depo.
3 вересня 2015 09:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Головне управління Державної міграційної служби, на Львівщині завершилась спільна операція із виявлення нелегальних мігрантів "Кордон-2015".

Операція проводилась за участю регіональних підрозділів Державної прикордонної служби, СБУ, Головного Управління Міністерства внутрішніх справ, оперативного управління Державної фіскальної служби, Львівської залізниці та Головного управління державної міграційної служби у Львівській області.

Від 17 червня 2015 року склали 93 адміністративних протоколи на іноземних громадян - порушників українського законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

У ході операції перевірялись ринки "Шувар", "Привокзальний", "Санта-Барбара", гуртожитки Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету "Львівська політехніка", Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Також перевіряли торговельні та будівельні майданчики, вокзали і автостанції.

Із 93 складених адміністративних протоколів, 91 - за ознаками ч.1 ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) і 2 адміністративні протоколи за ст.205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Прийнято 52 рішення про примусове повернення іноземців, 9 з них - із забороною в'їзду на територію України терміном на три роки.

Більше новин про нелегальних мігрантів читайте на Depo.Львів.