ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

40 працівників ДАІ можуть призначити у нову поліцію поза конкурсом

Громадська рада вирішить, чи дозволяти
Depo.
2 вересня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua

Громадська рада при ГУ МВС України у Львівській області збереться сьогодні, 2 вересня. Про це Depo.Львів повідомив речник громадської ради Олег Пилипенко.

Відкрите засідання Громадської ради відбудеться в приміщенні актового залу головного управління при МВС України у Львівській області на 2-му поверсі о 17:00.

У Порядку денному стоять такі важливі питання як: створення комісій з відбору курсантів у Нову поліцію, створення комісій по проведенню переатестації працівників правоохоронних органів та необхідності включення в комісії членів громадської ради, призначення 40 працівників ДАІ в нову поліцію поза конкурсом, створення комісії по роботі з новою поліцією.

На засіданні комісії з відбору курсантів 3-го потоку у нову поліцію з 35 чоловік ми одобрили лише 5.

"І особисто попереджую, що слідкуватиму за тим процесом. І для Громадської ради буде неприємливим, якщо достойні кандидати на роботу у нову поліцію не будуть прийняті на роботу, а ті курсанти, що на сьогодні не відповідають вимогам, стануть працювати. Нагадую, є 4 варіанти для курсантів: прийнятий, неприйнятий, в резерв або на роботу в офіс", - каже голова громадської ради Рустам Курбанов.

Також викликають обурення численних фото і постів працівників нової поліції в соціальних мережах.

"Неприйнятно, що керівники 4-х батальйонів львівської поліції вживають в робочий час і на робочому місці російську мову замість державної", - додав Курбанов.

Більше новин про роботу нової патрульної поліції читайте на Depo.Львів