ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Репід Трайдент-2015" завершились

На Яворівському полігоні тренувались військові 18 національностей
Depo.
31 липня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua

31 липня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський район Львівської області) завершилося українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ "Репід Трайдент-2015". Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на прес-службу Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

"Репід Трайдент-2015" завершились - фото 1

Офіційна церемонія закриття навчання відбулася на полі стадіону військового містечка "Центральне". В урочистій обстановці, під звуки Гімнів України та Сполучених Штатів Америки, були спущені прапори обох країн, а спікери навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів цінними подарунками та грамотами.

"Репід Трайдент-2015" завершились - фото 2

"Репід Трайдент-2015" завершились - фото 3

"Підбиваючи підсумки навчання "Репід Трайдент-2015", хочу відзначити, що воно було корисним для усіх військових контингентів. Розробники навчання наповнили його необхідним змістом та динамікоб, а підрозділи - професійним та якісним виконанням завдань", - зазначив співкерівник навчань з української сторони полковник Олександр Сивак.

"Репід Трайдент-2015" завершились - фото 4

Співкерівник навчання з американської сторони, полковник Альфред Рензі додав, що на цьому полі протягом двох тижнів стояли вояки 18 різних національних контингентів.

"Репід Трайдент-2015" завершились - фото 5

"Репід Трайдент-2015" завершились - фото 6

Більше про перебіг навчань на Яворівському полігоні читайте на Depo.Львів