ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тимошенко поведе у Львівську облраду відомого "свободівця"

Партія оприлюднила перелік кандидатів у ради ще до офіційного їх висунення
Depo.
24 вересня 2015 13:26
ФОТО: depo.ua

Львівська ВО "Батьківщина" оприлюднила списки потенційних кандидатів у депутати до Львівської обласної та міської рад. Про це пише Depo.Львів.

24 вересня відбудеться ІІ етап ІІІ конференції Львівської міської партійної організації ВО "Батьківщина". Під час конференції відбудеться висування кандидатів у депутати до Львівської міської ради.

А завтра, 25 вересня, відбудеться ІІІ етап XVII конференції Львівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина". Під час конференції відбудеться висування кандидатів у депутати до Львівської обласної ради.

Партія вирішила наперед оприлюднити списки, які делегати обговорюватимуть та прийматимуть на конференціях.

Зазначимо, що список партії "Батьківщина" складається із не вельми відомих людей області та міста. Та все ж, є і кілька відомих прізвищ.

Традиційно, у ради від "Батьківщини" балотуватиметься колишній голова громадської ради при Львівській ОДА Зеновій Бермес, а також голова правління ЛОВ Українського фонду "Реабілітація інвалідів" Ярослав Грибальський.

Цікавим у переліку можна назвати хіба прізвище Ярослава Качмарика.

Качмарик - чинний депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода", голова найбільш цікавої для депутатів бюджетної комісії обласної ради.

Про те, що Качмарик "побив горшки" із "Свободою", у Львові говорили давно.

Більше новин про висунення кандидатів на Львівщині читайте на Depo.Львів.