На Львівщині жертвами торгівлі людьми є чоловіки, - ОДА

Двоє чоловіків із Росії не отримали зароблених грошей

На Львівщині є 13 осіб, які мають встановлений статус жертв торгівлі людьми.

Про це під час апаратної наради повідомила директор департаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Доповідаючи про стан протидії торгівлі людьми у Львівській області, директор департаменту наголосила, що є ряд чинників, які сприяють тому, що кількість жертв торгівлі людьми стає більшою. Водночас досі населення не до кінця поінформовано про ті можливості, причини та підстави, коли може йти мова про надання такого статусу.

"Станом на сьогодні, у Львівській області є 13 осіб, які мають уже встановлений статус. З них 10 – це сексуальна форма експлуатації і 3 – трудова форма експлуатації. З цих 13 осіб п'ятеро уже мають статус інвалідності", - повідомила Кузяк.

Вона також повідомила, що на сьогодні проводиться процедура встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми чотирьом особам, троє із яких – чоловіки і один із них є учасником АТО (трудова експлуатація).

"Двоє чоловіків перебували, як вони думали, на заробітках у Росії, проте їм не виплатили зароблених грошей. Зараз ми проводимо усі процедурні моменти, у тому числі і встановлюємо із прикордонниками те, що вони справді перетинали український кордон. Ще один випадок – це продаж дитина матір'ю у місті Львові. Цю історію усі пам'ятають", - сказала Кузяк.

Нагадаємо, влада Львівщини проводить зустрічі із учасниками АТО.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Львов