Люди Садового не голосували за будівництво сміттєспалювального заводу у Червонограді

У Червонограді відбулись громадські слухання

У Народному домi міста Червоноград Львівської області відбулись громадські слухання стосовно ситуацiї, яка склалась у місті зi смiттям та перспективи будiвництва смiттєспалювального заводу. Для вирішення проблеми було створено комісію. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Укроп Львівщина".

За словами депутата міськради Андрія Герасимова, який увійшов у склад комісії, будівництво сміттєспалювального заводу підтримала громада та більшість депутатських фракцій, крім "Самопомочі", яка отримала вказівку не голосувати, що безперечно приведе до втрати довіри місцевих до партії.

"Смітєспалювальний завод відповідає, а по багатьом, параметрам навіть перевершує екологічні європейські норми. Фактична очистка повітря складає 99, 9% . Крім цього, завод –це 120 мільйонів доларів інвестицій в наше місто, дві тисячі робочих місць під час будівництва та понад триста постійних. Зауважу, що підприємство також буде платити значні податки місту", - наголосив Герасимов

За його словами, підприємство зможе генерувати електроенергію, що дозволить обігрівати місцеві будинки.

Нагадаємо, на початку травня у Львівській обласній державній адміністрації повідомили, що китайська компанія "Grandblue" має намір побудувати в Червонограді сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн за добу з виробленням теплової й електричної енергії.

За інформацією облдержадміністрації, Grandblue Environment має намір приступити до будівництва після узгодження проектної документації, на розробку якої піде 6 місяців.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Львов