Як Королевська воює з прокурорами і суддями Львівщини

Господарський суд Львівської області прийняв рішення про повернення державі майна на понад 300 млн. грн

Як Королевська воює з прокурорами і судд…

Підтримуючи вимоги прокурора в інтересах держави, Господарський суд Львівської області прийняв рішення про повернення державі майна на понад 300 млн. грн. Йдеться про ПАТ "Львівська вугільна компанія", яке в свій час привласнила компанія Наталії Королевської. Тепер адвокати Королевської звертаються до Вищого господарського суду України. Про це пише Depo.Львів.

Так, заступник прокурора Львівської області звернувся до Господарського суду із позовом в інтересах держави до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області за участю третьої особи на стороні відповідача ПАТ "Львівська вугільна компанія", про скасування ряду наказів Регіонального відділення Фонду державного майна щодо приватизації майна та оцінку останнього компаніями з сумнівною діяльністю.

З матеріалів ЗМІ бачимо, що "Львівська вугільна компанія" була створена в 2007 році спеціально для того, щоб приватизувати Центральну збагачувальну фабрику "Червоноградська", яка до цього належала державі.

Якщо переглянемо історію вугільної промисловості України, то побачимо імена добре відомих за часів правління Януковича політиків, а саме, Олександра Єфремова та Наталії Королевської.

Процес грабунку цього напрямку розпочався ще у 1997 році, коли заступником губернатора Луганської області став Єфремов. Їхній взаємозв’язок прослідковується ще з моменту, коли луганські шахти нещадно різали, а на вулицю виганяли цілі колективи. Саме в ці часи СП "ЕТКО", що належало родині Королевських, розгорнуло варварську діяльність, яка продовжується досі. Розграбувати все, що є у держави – їхня мета. І вони рухаються в її напрямку. Після розвалу ДП "Свердловантрацит" та ДП "Ровенькиантрацит" Наталія Королевська взялася  і за ПАТ "Львівська вугільна компанія".

Наявність зв’язку ПАТ "Львівська вугільна компанія" з Наталією Королевською вбачається з оприлюдненого розслідування, проведеного журналістами у статті журналу "Наші гроші".

Як відомо, лише 37,5% акцій товариства належить державі.

Решта розподілена між трьома компаніями, які входять до сфери впливу Королевської. А саме, ТОВ "Вантажно-транспортне управління" (23%), "Іфорас" (23%) і "АСП Трейд Груп" (17%). Всі ці компанії раніше були зареєстровані в окупованій бойовиками частині Донбасу. А лише недавно вони були перереєстровані у Києві.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme