Спортсмени з Львівщини вибороли три медалі в Австрії

Участь взяли близько трьох тисяч спортсменів з порушеннями розумового розвитку зі 110 держав світу

Як повідомили в управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації, троє спортсменів з Львівщини повернулись додому з медалями з Всесвітніх зимових Ігор Спеціальної Олімпіади - "Серцебиття світу". Про це пише Depo.Львів.

Змагання проходили в Австрії. Участь взяли близько трьох тисяч спортсменів з порушеннями розумового розвитку зі 110 держав світу. З України - 25 учасників.

У складі національної команди, Львівщину представляли троє неповносправних спортсменів – лижників: Юрій Ліниця, Роман Солтис та Оксана Угрин. Виступили в змаганнях з лижних перегонів, гірськолижному спорті та хокеї на підлозі.

Так, на лижній дистанції 1 000 метрів Юрій Ліниця став чемпіоном, Оксана Угрин виборола бронзову нагороду, а Роман Солтис посів 5 місце.

На дистанції 500 метрів Юрій Ліниця, на 1 секунду поступившись чемпіону, здобув срібну нагороду. Оксана Угрин посіла 5 місце, а Роман Солтис – 6 місце.

До слова, Спеціальна Олімпіада була заснована 1968 року в США і є міжнародною благодійною організацією, що займається організацією тренувань та змагань з 29-ти видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку, а також є організатором Спеціальних Олімпіад, які проводяться раз на 4 роки. В Україні громадська неприбуткова організація інвалідів - Спеціальна Олімпіада України об'єднує 19 тисяч спортсменів з 21 регіону країни.

У Львові оберуть переможців виставки дитячих робіт "Я і мій друзяка Спорт"