Наступного тижня у Львові стартує XV Міжнародний економічний форум
На форумі відбуватиметься конкурс "Обличчя міста Львова 2015"
- Львів
-
30 вересня 2015 09:35

8-9 жовтня на стадіоні "Арена-Львів" відбудеться XV Міжнародний економічний форум, який цьогоріч пройде під гаслом "Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність". Учасниками заходу стануть підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії, Канади, Туреччини, Узбекистану. Про це на прес-конференції розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський, пише Depo.Львів.
Форум є своєрідним майданчиком для бізнесу як Західної, так і всієї України, в межах якого відбудеться підписання низки важливих угод та меморандумів.
"Ми хочемо показати Львівщину як безпечний регіон, де влада робить все для комфортного ведення бізнесу", - каже Лозинський.
У межах форуму заплановані конференції щодо створення та розвитку індустріальних парків у регіоні, зокрема буде презентовано майбутні індустріальні парки в Яворові і Новому Роздолі.
Досить цікавою буде дискусія у галузі туризму, на якій представлять туристичний потенціал Львівської області. Також обговорюватиметься питання відновлювальної енергетики та сучасних технологій енергоефективності.
На форумі вже традиційно відбуватиметься конкурс "Обличчя міста Львова 2015".
За словами віце-президента Львівської торгово-промислової палати Володимира Коруда, під час цього заходу відзначать кращих підприємців. А для зацікавлених у встановленні ділових контактів проходитиме Міжнародна біржа контактів "Бізнес-партнерство 2015".
Більше новин про проведення Форуму читайте на Depo.Львів.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми
- 16:50У Львові правоохоронці затримали 22-річного наркоділка, який розкладав на вулицях міста психотропні речовини
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 16:44На Львівщині викрили керівників ВЛК, які за хабарі "списували" ухилянтів
- 15:35У Львові СБУ затримала двох підлітків під час підготовки теракту на замовлення рф
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 09:16Росіяни атакували Львів більш як 15 дронами, є руйнування
- 20:55 Убивство Андрія Парубія: Дії підозрюваного перекваліфікували і передали справу СБУ