На Львівщині 185 родин встановили пам’ятники загиблим в АТО

У Львівській облраді стартували звіти департаментів ОДА

Профільні департаменти ЛОДА прозвітували про виконання обласних цільових програм за 9 місяців 2016 року на засіданні комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі ЛОР.

Зокрема, про ефективність використання бюджетних коштів поінформував департамент соціального захисту населення ЛОДА.

Як розповів директор департаменту Василь Мартиняк, в області реалізується їх чотири програми.

"Стосовно Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, то вона станом на зараз виконана на 86%, - зазначив Василь Мартиняк. – За цей рік ми виплатили адресну грошову допомогу ветеранам УПА, реабілітованим, малозабезпеченим мешканцям Львівщини. Окрім того, згідно плану виконується програма з підтримки учасників АТО та їх сімей, добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні. Завдяки цій програмі сім’ям, які втратили рідних під час проведення АТО, виплачують одноразову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень, фінансова підтримка також передбачена демобілізованим військовим, дітям загиблих Героїв та добровольцям, які отримають статус учасника бойових дій".

За його словами, в межах цієї програми також передбачений фінансовий ресурс у розмірі 3 млн 161 тис грн на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні, з яких  використано – 3 млн 135 тис. грн.

За цей рік 185 родина скористалася цією грошовою допомогою, однак ще 21 сім’я потребує відшкодування витрат на пам’ятники.

До слова, на один пам’ятний знак передбачена сума в межах 32 тисяч гривень. Члени комісії погодилися розглянути можливість дофінансувати програму в цій частині після перерозподілення бюджетних коштів.

Також профільна комісія заслухала звіт управління фізичної культури та спорту, яке реалізовує дві обласні програми: "Спортивний майданчик" та "Сільський спорт".  За словами начальника управління Юрія Майбороди, в області уже встановлено 5 спортивних майданчиків зі  штучним покриттям, ще 13 завершують облаштовувати, лише 2 можуть не встановити".

Окрім того, до кінця жовтня мають поставити ще 40 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням. Щодо програми з розвитку сільського спорту, то  цьогоріч закупили на суму 2 млн грн спортивну форму та інвентар.

Про позитивне виконання обласних програм прозвітували також департамент охорони здоров’я, департамент архітектури та розвитку містобудування, а також Служба у справах дітей.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme